Tehniline valve

Tehniline valveteenus ettevõtetele

Tehniline valve on kõige populaarsem ja soodsam valveteenus. See sobib väga erinevat tüüpi ettevõtetele. Tehniline valve seisneb erinevate andurite ja kaamerate omavahelises töös. Häiresignaali korral saadetakse olukorda hindama patrull, kes vajadusel võtab objekti valve alla. Samal ajal võtab häirekeskus ühendust kliendi kontaktiga

Tehnilise valveteenuse sisu ja hind

Tehnilise valveteenuse keerukus sõltub paigaldatud tehnika kogusest. Paigaldame ning lahendame kõik turva ja muude nõrkvooluseadmetega seotud küsimused.

Häirele reageerimise olema jaganud kolme kategooriasse.

Täisteenus

Häire korral kohene reaktsioon patrulli poolt. Häiresignaali korral sõidav patrullekipaaž välja ning võetakse ühendust kliendi esindajaga. 

Kombineeritud teenus

Juhtimiskeskus võtab häire korral kliendiga ühendust ning patrull sõidab välja ainult peale kinnituse saamist kliendilt.

Infoteenus

Häire korral teavitatakse klienti. Ekipaaž olukorda kontrollima ei sõida.

Tehniline valve väikeärile

8 valveseadet ühes anduris

 • Toimib kui klassikaline suitsuandur, lisaks teavitab ohust läbi nutiseadme.
 • Vingugaasilekke korral annab sellest märku valju sireeniga (vajalik lisaseade).
 • Hoiatab ohu eest ka siis, kui kedagi kontoris ei pole, sest lisaks kohaliku alarmi käivitamisele saabub häireteade ka omaniku nutiseadmesse.
 • Teavitab Sind kahtlastest temperatuurikõikumistest, mis võivad viidata lahti ununenud aknale või kütteseadme rikkele, kui oled kontorist eemal.
 • Õhuniiskuse andur teavitab võimalikust veeavariist, et saaksid probleemile võimalikult varakult jälile ning minimeerida sellega kaasnevad kahjud.
 • Liikumisandur fikseerib ja teavitab igasuguse liikumise eest, mis aitab tabada kutsumata külalisi sinu kontoris.
 • Jälgi mind teenus aitab valvata kolleegi turvalist koduteed.
 • Aita mind teenus aitab kiiresti abi kutsuda.

Paanikanupp

Personaalsed paanikanupud on mõeldud eeskätt töötajatele, kellel on vaja  suurendada turvatunnet igapäevaste tööülesannete täitmisel (postitöötajad, taksojuhid, sotsiaaltöötajad, ehitus- ja metsatöölised, jm).

Samuti pakume erinevaid jälgimisseadmed ka sõiduki või kauba positsioneerimiseks ja teekonna kaardistamiseks.
Liikumist saab jälgida internetis või läbi Rapidi juhtimiskeskuse.

Tehnilise valveteenuse lisavõimalused

Läbipääsusüsteemid ja tööaja arvestus

Kombineerime nutilukud tarkvaralahenusega ja nii saame pakkuda väga head ülevaadet töötajate viibimisest töökohal.

Loe lisaks

Nutilukud

Igloohome nutilukud teevad lihtsaks kodu, kontori, sauna, garaaži võtmete, uksekaartide ja muu väärtusliku üleandmise kasutajate vahel.

Loe lisaks

Automaatne tulekahju häireedastus

Seadus nõuab teatud liiki hoonete puhul kohustuslikku automaatse Häirekeskusesse häire edastuse süsteemi  tulekahju korral.

Loe lisaks

Turvaaudit

Turvaaudit tähendab põhjalikku analüüsi objekti või ürituse läbiviimise turvariskide osas. Pakume erinevaid tehnilisi lahendusi turvalisuse tagamiseks.

Loe lisaks

Miks valida Rapid Security tehnilise valve teenus?

Tehnilise valve kõige olulisem nüanss on väga hea juhtimiskeskus. Rapid Security juhtimiskeskus on töös 24/7. Nii suudavad patrullid reageerida minimaalse ajaga ning hoida teie ettevõtmised kindla kaitse all. Paigaldame ja hooldame valveseadmeid mistahes suuruses ettevõttele. Meie juurest leiab lahenduse väike disainibüroo või suurem logistikakeskus.

Korduma kippuvad küsimused

Tehnilise valve toimimiseks paigaldatakse valveseadmed, mis on ühendatud juhtimiskeskusega. Häire korral tellib meie juhtimiskeskus koheselt objekti ülevaatuse patrulli poolt ning teavitab häirest klienti.

Vale häire korral on hea kohe helistada meie juhtimiskeskusesse ning patrulli kontrollsõit tühistada.

Küsi pakkumist

  Ees- ja perekonnanimi

  Ettevõte

  Objekti aadress

  Telefon

  E-mail

  Olukorra kirjeldus