Elektroonilised kapilukud

Kas nii on mugavam?

Elektrooniliste kapilukkude kasutamine on saavutanud kiire populaarsuse tänu nende mitmekülgsetele eelistele. Võtmevabad lahendused muudavad kappide kasutamise tuvalisemaks ja nii sobivad need väga erinevatesse kasutusvaldkondadesse

Täpsus ja kontroll?

Elektrooniliste kapilukkude eelised on ilmselged, kuid oluline on märkida, et need lahendused ei ole universaalsed. Need sobivad kõige paremini olukordadesse, kus on vajalik täpne ligipääsu kontroll ja kus on oluline jälgida ligipääsuaktiivsust. Samuti on elektroonilised kapilukud kohandatavad vastavalt konkreetsetele vajadustele, olgu siis tegemist kodu, äriruumide või muu keskkonnaga.

Elektroonilised kapilukud on kaasaegne vastus traditsioonilistele lukusüsteemidele, pakkudes paremat turvalisust ja suuremat kasutusmugavust erinevates olukordades. Need lukud on tõhus vahend, et viia ligipääsu kontroll uuele tasemele ning tagada nii inimeste kui ka vara turvalisus.

Elektrooniliste kapilukkude võimalused

Ärikasutus

Näiteks büroohoonete, ladude ja tööstusrajatiste töötajatel võimaldavad need lukud turvaliselt oma ajsu hoida. Ettevõtted saavad hõlpsasti kontrollida, kes ja millal kappidesse pääseb, samuti jälgida ligipääsuaktiivsust.

Majutusasutused

Hotellid ja muud majutusasutused on leidnud, et elektroonilised kapilukud suurendavad turvalisust ja külaliste mugavust. Elektroonilised võtmed võivad olla ajutised ja kergesti programmeeritavad, tagades kiire ja turvalise ligipääsu.

Haridusasutused

Need lukud võimaldavad hõlpsalt juhtida õpilaste ligipääsu oma asjadele ning tagavad turvalise õpikeskkonna.

Spordirajatised

Jõusaalid, ujulad, staadionid või muud sportimisele suunatud asutused, saavad muuta riietehoiu turvaliseks ja võtmevabaks.

Millal valida elektroonilised kapilukud?

 1. Kui turvalisus on esmatähtis
  Tundlikele tööstusaladele või kallite varade hoiuruumidele võimaldavad  elektroonilised kapilukud täpset ligipääsu kontrolli ning annavad võimaluse jälgida ja logida ligipääsuaktiivsust.

 2. Vastavus standarditele
  Paljud elektroonilised lukud on kavandatud vastama kõrgetele turvastandarditele, mis muudab need sobivaks valikuks, eriti ettevõtetes ja organisatsioonides.

 3. Suure liiklusega alad
  Spordirajatised, hotellid, haiglad või muud suure liiklusega aladel hõlbustavad elektroonilised süsteemid suure hulga inimeste asjade hoidmist ja tõhusat ligipääsu kontrolli.

 4. Ajutine ligipääsõigus
  Kui on vaja anda ajutisi ligipääsuõigusi, näiteks juurdepääs hooajalistele töötajatele või sündmustele, siis elektroonilised kapilukud võimaldavad hõlpsat ligipääsuõiguste haldamist.

 5. Ligipääsuaktiivsuse logi
  Kui soovitakse täpsemalt jälgida, kes, millal ja kuhu on ligipääsu saanud, siis elektroonilised kapilukud võimaldavad luua põhjalikke ligipääsuaktiivsuse logisid, mis on kasulikud turvaintsidentide uurimisel ja ennetamisel.

 6. Tehnoloogiliste lahenduste eelistamine
  Kui soovitakse kaasajastada turvalisuse süsteeme ja eelistatakse tehnoloogilisi lahendusi traditsiooniliste lukkude aseme.

Korduma kippuvad küsimused

Elektrooniline kapilukk on võtmevaba turvalahendus, Need lukud pakuvad täpset ligipääsu kontrolli ning on tänu võtme puudumisele mugavamad kasutada, kui traditsioonilised lukusüsteemid.

Elektroonilisi kapilukke saab avada mitmel viisil, sõltuvalt süsteemist. See võib hõlmata elektroonilisi võtmeid, PIN-koode, biomeetrilisi skänne või nutitelefoni rakendusi.

Jah, mõned elektroonilised kapilukud on konstrueeritud vastupidavaks ja ilmastikukindlaks, sobides seega kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Jah, paljud süsteemid võimaldavad elektrooniliste kapilukkude kaugjuhtimist, sealhulgas ligipääsuõiguste muutmist ja jälgimist, mis on eriti mugav mitme asukohaga ettevõtetel.

Algul võib elektrooniline kapilukk olla kallim kui traditsiooniline lukusüsteem, kuid nende pikemaajaline kasu turvalisuse, mugavuse ja jälgitavuse osas võib muuta need investeeringud väga tasuvaks.

Küsi pakkumist

  Ees- ja perekonnanimi

  Ettevõte

  Objekti aadress

  Telefon

  E-mail

  Olukorra kirjeldus