Ehitusobjektide valve

Rapid Security on turuliider ehitusobjektide valveteenuse pakkumisel

Rapid Security omab aastatepikkust kogemust erinevat tüüpi ehitusobjektide turvalehenduste korraldamisel. Olgu selleks hoonete, teede või ifrastruktuuri ehitustööd. Soovime olla partneriks, kellega koos arutada läbi ehitusnüansid ning sellest tekkivad turvaküsimused.

Ehitusteenuste valveteenuse sisu ja hind

Ehituste valve on väga tehniline ala ning iga objekt nõuab eraldi lähenemist. Näiteks peab maanteede ja raudtee ehitusel olema turvalahendus valmis ehitusmaaga koos kaasa liikuma. Kõrghoonete ehitusel muutub ehitajate turvalisuse tagamine väga oluliseks. Erinevad läbipääsusüsteemid, tehnilise valve lahendused või mehitatud kohalolek on vahendid, millega lahenduste pakkumisel mängime.

Ehitusobjektide valveteenuse võimalused

Püsiv mehitatud valve

Püsivalt kohal viibiv turvatöötaja saab olla abiks kauba vastuvõtmisel, kontaktisikuks samuti õnnetuste ja ohuolukordade lahenduse korraldamisel.

Loe lisaks

Ajutine mehitatud valve

Kui objekti valvamist on vaja periooditi, näiteks öösiti. Ajutist valvet saab korraldada ka patrulteenusena.

Loe lisaks

Tehniline valve

Tehnilise valve võimalused ehitusobjektidel on väga mitmekülgsed. Mimtekügne andurite ja kaamerate valik koos juhtimiskeskusega on võimas vahend turvalisuse tagamisel.

Loe lisaks

Läbipääsusüsteemid ja tööaja arvestus

Rapid Security on abiks ehitajate tööaja arvestamisel, samuti muude ligipääsu lahenduste rajamisel.

Loe lisaks

Millal valida ehitusobjekti valveteenus?

Olgu ehitusobjekt suur või väike, kui seadmete ja ehitajate turvalisus on määrava tähtsusega objekti valmimise jaoks, on mõistlik kasutada valveteenust. Rapid Security on ehitusobjektide valve osas Eesti turuliider. Meie turvatöötaja pole lihtsalt valvur, kes soojas putkas istub, vaid abiline, kes on oluline vahelüli ehitusobjektile pääsemise ning lahkumise juures. Seda saab korraldada ka ainult tehniliste vahendite abil.

Kuidas reageerib ohutuskeskus

Turvatöötaja teatab ohuolukorrast

Turvatöötaja on pidevas ühenduses kõnekeskusega. Kui tekib ohu olukord fikseeritakse see meie kõnekeskuse poolt, vajadusel juhendatakse turvatöötajat.

Reageering häiresignaalile

Kui valvataval objektil vallandub häire vaadatakse kiirelt üle kõik tehnilised lahendused.

Reageerimine olukorrale

Vajadusel saadetakse kohale patrull, kes olukorda täpsustab ja aitab seda lahendada. Sageli aitavad ka tehnilised lahendused olukorrast ülevaate saada.

Korduma kippuvad küsimused

Objekti valvur saab abiks olla kõikide objektil liikujate suunamisel – võtta vastu kaupa, juhatada õige töökoha juurde, aga kindlasti ka objekti turvalisuse tagamine.

Ei vaja. Tänapäeva valveseadmed on kõik autonoomsel toitel ja nende paigaldamine ning liigutamine on väga lihtne.

See sõltub objekti asukohast. Meie kõnekeskus on väga kiire ning patrulli teeleasumise aeg häireteate saamisest jääb tavaliselt minuti sisse.

Ei võta. Turvatöötaja ülesanne on fikseerida olukord ning kutsuda abi. Enamasti ei sekku turvatöötaja pahatahtlike inimeste tegevusse. Küllaga on kõik turvatöötajad läbinud koolituse selliste olukordadega hakkamasaamiseks.

Küsi pakkumist

  Ees- ja perekonnanimi

  Ettevõte

  Objekti aadress

  Telefon

  E-mail

  Olukorra kirjeldus