Valveseadmete paigaldus

Kõrgtehnoloogia turvalisuses

Turvatunne on nii oluline. Valides õiged valveseadmed ja lahendused saate kaitsta oma vara ning ennetada või reageerida kiiresti võimalikele ohuolukordadele. Saate jälgida ise oma pindasid või tellida valveteenus, kui tingimused seda nõuavad.

Tehnoloogilised lahendused väga erinevatele vajadustele

Rapid Security on kogenud nõrkvoolusüsteemide paigaldaja. Leiame lahenduse nii suurtele, kui ka väikestele vajadustele. Meilt leiab sobiva hinnaklassi nii kodu, kui suurtootmisettevõte.

Projekteerimine ja hooldus
Hästi toimiva süsteemi arendus algab projekteerimisest. Rapid Security aitab hinnata riske ning selle alusel projekteerime teie vajadustele vastava valvesüsteemi. Korraline hooldus tagab selle jätkuva türgeteta töö

Valvesüsteemi võimalused

Videovalve

Pakume nii klassikalisi videokaameraid, kui analüütilise videovalve süsteeme. Sellisel juhul on kaamera rohkem nagu sensor, mis analüüsib olukordi. Näiteks tuvastab, kas liikumas on loom või inimene.

Loe lisaks

Läbipääsusüsteemid ja nutilukud

Objektil liikujate kontroll on turvalisuse alustala. Nutilukud võimaldavad reguleerida juurdepääsu individuaalsete reeglite alusel, samuti jälgida distantsilt sisenejate andmeid.

Loe lisaks

Tuleohutus

Tuleohutussüsteemid on komplekt seadmeid, mis edastavad häire korral info kiirelt turvameeskonnale või tuletõrjele.

Loe lisaks

Andurid

Liikumis- ja mahuandurid, suitsuandurid on elementaarsed seadmed turvatunde saavutamiseks mistahes hoonetes.

Ühenda valvesüsteem Rapid Security valveteenusega

Ükskõik, kui head on valveseadmed, vajab ohuolukord kiiret reageerimist. Rapid Security patrullid on valmis 24/7 ning suudavad väga kiirelt hoida ära erinevaid ohuolukordade arenguid.

Miks valida turvaseadmete paigaldusturvafirmast Rapid Security

Rapid Security on tuntud ja usaldusväärne turvafirma, mis pakub laia valikut turvalisusega seotud teenuseid ja lahendusi.

 1. Kogemus
  Meie ekspertide meeskond omab põhjalikke teadmisi turvaseadmete paigalduse osas  pakkudes klientidele kõrgetasemelist teenust.
 2. Kohandatud lahendused
  Me mõistame, et iga klient on unikaalne ja turvavajadused võivad erineda. Seetõttu pakume kohandatud lahendusi arvestades konkreetset asukohta, riskitasemeid ja klientide soove.
 3. Tipptasemel tehnoloogia
  Rapid Security on pühendunud kasutama tipptasemel tehnoloogiat, et tagada kõrgeima taseme turvalisus. Nende poolt pakutavad seadmed ja lahendused on kaasaegsed ning vastavad turvalisuse nõuetele.
 4. Kiire reageerimisaeg
  Kiire reageerimisaeg on turvalisuse oluline aspekt. Rapid Security pühendub kiirele reageerimisele ohuolukordades, tagades, et klientide vara ja ohutus on alati kaitstud.
 5. 24/7 jälgimine ja abi: Rapid Security pakub 24/7 järelevalvet ja tuge, tagades pideva turvateenuse kõikidel aegadel. See võimaldab klientidel olla kindlad, et nende vara on kaitstud igal hetkel.
 6. Kvaliteedi garantii
  Rapid Security on pühendunud teenuse kvaliteedile ja klientide ohutusele. Ettevõte järgib kõrgeid ohutusstandardeid ning pidevalt hindab ja täiustab oma teenuseid vastavalt turu muutustele.
 7. Positiivsed kliendiarvustused
  Rapid Security on teeninud kiitust meie professionaalsuse ja tõhususe eest.

Küsi pakkumist

  Ees- ja perekonnanimi

  Ettevõte

  Objekti aadress

  Telefon

  E-mail

  Olukorra kirjeldus