Kodu turvalahendused

Kuidas peaks kodu valvama

Kodu peaks olema paik, kus tunneme end kõige turvalisemalt. Rapid Security kasutab maailma juhtivate turvaseadmete tootjate lahendusi, mis kombineeritud valveteenusega annavad kiire regeerimise mistahes olukordades.

Kodu valvesüsteemi hind

Lihtsad lahendused nagu paar kaamerat ja liikumisandurid ei ole kallid turvalisuse suurendamiseks. Kui ühendada andurid Rapid Security valvesüsteemiga annab see püsiva kaitse.

Koduse valveteenuse võimalused

Jälgimissüsteemid

Nutikad jälgimissüsteemid, uksekellade kaamerad ja liikumisandurid aitavad tuvastada võimalikke ohtusid ja ennetada lubamatut ligipääsu.

Loe lisaks

Tuleohutus

Suitsuandurid, tulekahjusignalisatsioon ja kiire reageerimissüsteem aitavad avastada ja reageerida võimalikele tulekahjudele, tagades sellega elanike turvalisuse.

Loe lisaks

Ligipääsukontroll

Turvalahendused, mis hõlmavad ligipääsu kontrollisüsteeme ja nutikaid lukke, võimaldavad kontrollida, kes ja millal koju siseneb. See on eriti oluline, kui soovitakse piirata ligipääsu teatud aladele, näiteks keldrisse või garaaži.

Loe lisaks

Paanikanupp

Paanikanupp aitab kutsuda kiirelt abi, kui oht ähvardavaks muutub. See võib tähendada tuleohtu, veeavariid või muid sündmusi, mis vajavad regeerimisel kiiret abi.

Loe lisaks

Millal tekib vajadus ehitada välja kodu valvesüsteem?

 1. Uue Kodu Soetamine:

  • Uut kodu soetades võib kaasneda vajadus kaasajastada turvameetmeid. Uued valveseadmed ja süsteemid aitavad tagada, et uus elukoht oleks turvaline ja kaitstud.
 2. Väärtuslike Esemete Omamine:

  • Kui teie kodus on väärtuslikke esemeid, nagu kunstiteosed, väärismetallid, tehnikaseadmed või kollektsioonid, muutub turvalisus eriti oluliseks. Valvesüsteem aitab kaitsta neid väärtuslikke vara.
 3. Pere Ohutus:

  • Kodu valvesüsteem võimaldab jälgida, kes ja millal kodu siseneb, ning tagab, et kõik pereliikmed tunnevad end turvaliselt.
 4. Sage Reisimine:

  • Kui olete tihti eemal oma kodust reisidel või ärireisidel, võib kodu valvesüsteem anda teile rahuolu, kuna saate jälgida kodu turvalisust ka kaugelt.
 5. Varasemad olukorrad:

  • Kui teil on olnud varasemalt turvarikkumisi, sissetunge või muid turvaintsidente, on see selge märk sellest, et kodu turvameetmete tõhustamiseks on vaja valvesüsteemi.
 6. Liiklusrikas Piirkond:

  • Kui teie elukoht asub liiklusrikas piirkonnas või avalikus kohas, võib see suurendada võimalikke riske. Kodu valvesüsteem annab teile võimaluse paremini jälgida ja hallata kodu turvalisust.
 7. Vajadus Kindlustada Kodu:

  • Mõned kindlustusandjad võivad nõuda turvameetmete rakendamist kodu kindlustamiseks või pakkuda soodsamaid kindlustusmakseid nende olemasolu korral.
 8. Töötamine Kodust:

  • Töötamine kodust võib nõuda täiendavaid turvameetmeid, eriti kui teil on kodus tundlikke äritegevusi või konfidentsiaalseid dokumente.

Korduma kippuvad küsimused

Koduvalvesüsteemid kaitsevad:
 • Sissemurdmise eest
 • Vingukaasimürgistuse eest
 • Tulekahju eest

Lisafunktsioonide hulka võib kuuluda:

 • 24/7 jälgimine
 • Kaugjuhtimine

Kaasaegsed kodu valveteenused kasutavad nutikaid kaameraid, suitsuandureid, liikumisandureid, nutikaid lukusüsteeme ja mobiilirakendusi, et tagada täiustatud turvalisus.

Jah, paljud kodu valveteenused sisaldavad suitsuandureid ja tulekahjusignalisatsiooni süsteeme, mis tuvastavad suitsu või tulekahju varakult, võimaldades kiiret reageerimist.

Kodu valveteenuste maksumus võib varieeruda sõltuvalt pakutavatest funktsioonidest ja teenustasudest. Kuid paljud leiavad, et see on mõistlik investeering kodu turvalisuse tagamiseks.

Küsi pakkumist

  Ees- ja perekonnanimi

  Ettevõte

  Objekti aadress

  Telefon

  E-mail

  Olukorra kirjeldus